Ubezpieczenie OC przez internet

Decydując się na ubezpieczenie OC zazwyczaj udajemy się do jakiegoś pośrednika, który za nas wybierze nam odpowiednie OC. Pytanie jednak czy taki pracownik będzie w swojej ocenie obiektywny? Czy może raczej wybierze tę ofertę, która dla niego, a nie dla samego klienta jest korzystna? W końcu takie firmy uzyskują prowizje za udzielone ubezpieczenia więc z pewnością zależy im na sprzedaniu tych najdroższych produktów. Wielu klientów niestety nie zna się na polisach więc niemal bezgranicznie ufa pośrednikom.

Trzeba także pamiętać, że oprócz samej opłaty za OC, będziemy musieli zapłacić dodatkowo wynagrodzenie właśnie dla pracownika danego biura. Ogólny koszt ubezpieczenia OC może więc być naprawdę spory… Na szczęście możemy to wszystko „ominąć” decydując się na wykupienie polisy OC przez internet! Dzięki temu, że sami wpiszemy wszystkie potrzebne dane i przejdziemy przez całą procedurę, możemy uzyskać zniżkę nawet do 15% a ogólnie zaoszczędzimy nawet do kilkuset złotych. Często okazuje się, że zakup polisy dokładnie w tej samej firmie ubezpieczeniowej co wcześniej, tyle, że online, jest o wiele, wiele tańszy wiec dlaczego nie mielibyśmy skorzystać z takiej możliwości?

Jak zacząć poszukiwania? Skorzystajmy z kilku (min. trzech ) kalkulatorów ubezpieczeń OC, wpiszmy dokładnie wszystkie nasze dane i poczekajmy na wynik, następnie wybierzmy tę najlepszą i najtańszą ofertę. Pamiętajmy, aby podczas wypełniania wniosku nie kontaktować się z przedstawicielem danej firmy, ponieważ wtedy zwykle zniżka nam przepada.

podobne wpisy:

  1. Ubezpieczenie OC przez internet
  2. Ubezpieczenie OC online
  3. Ubezpieczenie OC gdzie najtaniej?

Oferta ubezpieczeń:


  1. […] Jak się okazuje Polacy coraz częściej korzystają z usług internetowych, odnosi się to również do wykupienia polisy OC przez internet. […]