Ubezpieczenie OC online

Ofertę ubezpieczenia OC online posiada obecnie większość instytucji. Na czym polega i jakie korzyści zyskujemy decydując się właśnie na taką opcję OC? Otóż jest to tradycyjna polisa ubezpieczeniowa z tym, że cały wniosek wypełniamy samodzielnie – musimy więc posiadać wszystkie dane dotyczące pojazdu oraz jego właściciela, współwłaściciela. Niektóre formularze zawierają naprawdę dokładne pytania więc należy przygotować: dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, prawo jazdy osób, które będą jeździły danym samochodem oraz dotychczasową polisę (dane o zniżkach/zwyżkach).

Będziemy musieli poświęcić trochę czasu, jednak z pewnością warto, gdyż dzięki ubezpieczeniu OC online zyskujemy dodatkowe zniżki sięgające nawet 20 %.  Dzięki temu opłaty za OC mogą zmniejszyć się nawet o kilkaset złotych rocznie! Na przykład posiadając pełną zniżkę czyli 60% uzyskamy dodatkowo od 10-20% płacąc za polisę tylko 1/3 jej wartości.

Jeśli jesteśmy osobami starszymi i nie czujemy się zbyt pewnie w świecie online możemy poprosić o wypełnienie wniosku nasze dzieci lub wnuki. Po wysłaniu formularza i opłaceniu polisy, dostajemy na naszą pocztę e-mail plik z ubezpieczeniem OC w formacie PDF do wydrukowania i podpisania ale możemy także skorzystać z tradycyjnej poczty.

podobne wpisy:

  1. Ubezpieczenie OC cena

Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.