Ubezpieczenie OC dla psa

Niestety Polska nadal należy do państw, w których obywatele dosyć niechętnie się ubezpieczają. A gdy słyszą o propozycji ubezpieczenia OC dla psów czy też kotów, wywołuje to u nich uśmiech na twarzy i z pewnością nikt nie traktuje takiej oferty zbyt poważnie. A szkoda, bo właściciele zwierząt niestety nie zdają sobie często sprawy jaka ciąży na nich odpowiedzialność.

Co ciekawe, spora grupa ubezpieczycieli posiada w swojej ofercie ubezpieczenie OC dla psów. Większość z nich stanowi rozszerzenie tradycyjnego ubezpieczenia OC na życie lub mieszkania. Jednak niektóre instytucje proponują jednak same ubezpieczenie OC dla psa:

  • PZU „Cztery łapy”
  • Allianz „Podaj łapę”
  • Generali „Domownik”
  • Warta „Ubezpieczenie dla psów myśliwskich oraz rasy agresywnej”
Warunki oraz zakres takiego ubezpieczenia jest naprawdę bardzo różny. Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz wymagań co do ochrony naszego psa. Warto jest zapoznać się z różnymi ofertami. Na pewno dobrze jest także pomyśleć o ubezpieczeniu oc dla psa jako dodatkowym wariancie do tradycyjnej polisy, dzięki czemu koszty nie będą aż tak wysokie jak w przypadku osobnego wykupienia takiego OC.

 

Brak podobnych wpisów.


Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.