Ubezpieczenie OC dla młodych

Będąc młodym kierowcą bardzo ciężko jest znaleźć ubezpieczyciela, który potraktuje nas poważnie i zaproponuje nam atrakcyjną i niską składkę OC. Niestety większość instytucji ocenia ich z góry, czyli są po prostu zbyt ryzykownymi klientami, a tym samym koszty OC znacznie wzrastają. W takich sytuacjach najlepiej jest znaleźć kogoś z rodziny, kto „użyczy” nam swoich zniżek, ale nie zawsze jest taka możliwość, a z drugiej strony dobrze jest też od początku tworzyć swoją historię OC. Czy istnieje na rynku tanie ubezpieczenie dla młodych kierowców?

Na szczęście od jakiegoś czasu na rynku można spotkać się z dosyć korzystnym produktem proponowanym przez firmę Ergo Hestia – „You Can Drive”, który skierowany jest wyłącznie do osób młodych, którzy nie ukończyli 30 lat.

Trzeba jeszcze spełnić dwa dodatkowe warunki, aby móc skorzystać właśnie z tego produktu – posiadać prawo jazdy minimum 2 lata oraz nie mieć żadnych szkód na swoim koncie w ciągu ostatnich 5 lat. Wszystko wraz z wykupieniem polisy można zrobić samodzielnie on line. Jeśli więc spełniasz warunki, a za swoje OC nadal płacisz krocie, może warto sprawdzić jaką składkę zaproponuje właśnie ta firma?

podobne wpisy:

  1. Ubezpieczenie OC na raty
  2. Ubezpieczenie OC brak prawa jazdy
  3. Ubezpieczenie OC dla lekarzy
  4. Ubezpieczenie OC mBank

Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.