Ubezpieczenie OC bez zwyżki za wiek

Znalezienie taniego OC będąc młodym kierowcą jest praktycznie niemożliwe, gdyż niestety w „oczach” ubezpieczycieli jesteśmy ryzykownym klientem. Czy można więc jakoś obejść te wszystkie warunki, które powodują, że płacimy zdecydowanie za dużo za polisę?

Niestety warunków stawianych prze ubezpieczycieli nie da się przeskoczyć, ale oczywiście i tak różnice wśród OC dostępnych na rynku są ogromne więc warto jak najbardziej się rozejrzeć i wybrać tę najtańszą. Czasem firmy dają nam możliwość płatności w ratach za całe OC, co jest dla nas z jednej strony korzystne, gdyż nie musimy od razu płacić całej tak wysokiej sumy, z drugiej jednak strony ta opcja będzie nasz kosztować więcej niż płatność jednorazowa. Niestety… Istnieje jeszcze inne rozwiązanie, które może być korzystne dla osób wsiadających za kółko niezbyt często lub po prostu nie chcą płacić aż tyle za zwykłą polisę. Można rozważyć możliwość skorzystania ze zniżek innej osoby, najlepiej kogoś z rodziny. Jednak pamiętajmy, aby zaznaczyć we wniosku, że my także korzystamy z samochodu podając wszystkie nasze dane.

Wykupienie polisy OC przez Internet także może być dodatkową formą zaoszczędzenia, bowiem za samodzielne wypełnienie wniosku otrzymujemy dodatkowe zniżki (5-15 %).

podobne wpisy:

  1. Ubezpieczenie OC bez zniżek
  2. Ubezpieczenie OC bez prawa jazdy
  3. Ubezpieczenie OC online
  4. Ubezpieczenie OC na raty
  5. Ubezpieczenie OC jednodniowe

Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.