DaeSean Hamilton Authentic Jersey  Ubezpieczenia finansowe (gwarancja i kredyt kupiecki) | Poradnik Ubezpieczenia

Ubezpieczenia finansowe (gwarancja i kredyt kupiecki)

Gwarancje.

Gwarancje ubezpieczeniowe to bez wątpienia jedna z najmłodszych dziedzin w przedmiocie ubezpieczeń. W tym przypadku ubezpieczamy zobowiązania wnioskodawcy w zakresie prowadzonej przez niego działalności gospodarczej a także kontraktu, który został zawarty z beneficjentem gwarancji.

Wśród ofert ubezpieczeniowych, możemy wyróżnić następujące gwarancje: gwarancja przetargowa, gwarancja zwrotu zaliczki, gwarancja należytego wykonania kontraktu, gwarancja terminowego usunięcie wad i usterek, gwarancja zapłaty długu celnego.

Kredyt Kupiecki.

Przedsiębiorstwa mające ograniczony dostęp do kredytów bankowych, chcące zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami finansowymi lub też nierzetelnymi odbiorcami a także zależy im na zwiększeniu sprzedaży mają możliwość skorzystania z ubezpieczenia zwanego Ubezpieczeniem Kredytu Kupieckiego. Jest to kompleksowa usługa, która łączy ubezpieczenie należności, ocenę wypłacalności potencjalnych odbiorców, stały monitoring ryzyka i windykację – jeszcze przed pojawieniem się wypadków ubezpieczeniowych. Taka oferta ubezpieczeniowa przygotowywana jest dla każdej firmy indywidualnie oraz zupełnie bezpłatnie.

podobne wpisy:

  1. Samochód na kredyt a ubezpieczenie
  2. Cesja ubezpieczenia – na czym polega ?
  3. Mieszkanie na kredyt a ubezpieczenie
  4. Ubezpieczenie OC dziecka
  5. Jak zmniejszyć koszty ubezpieczenia kredytu?

Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.