Odszkodowanie po wypadku

Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia, szczególnie przy częstych podróżach, powinno być dla nas priorytetem, o którym nigdy nie możemy zapomnieć. Dzięki temu, mamy pewność, że nawet zagranicą ubezpieczyciel zapłaci za korzystanie przez nas z usług medycznych.

Ważne jednak, aby bardzo dokładnie czytać każdą umowę, którą przedstawia nam agent ubezpieczeniowy. Często bowiem jest tak, że oferta ubezpieczenie różni się od warunków zawartych w umowie. Dlatego też najlepiej byłoby skorzystać z usług sprawdzonych i polecanych przez naszych znajomych firm.

Co jednak zrobić, gdy ubezpieczyciel odmówi nam wypłaty odszkodowania? Oczywiście powinniśmy walczyć o swoje i skorzystać z usług Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta, który pomoże nam odzyskać należne nam świadczenia. Nawet jeśli w tym przypadku nie uda nam się zwyciężyć w tej walce z ubezpieczycielem, nie powinniśmy się poddawać. Na rynku bowiem istnieją firmy, które specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań i czasem warto zastanowić się na takimi usługami. Jeśli faktycznie pieniądze za wypadek nam się należą to z pewnością ubezpieczyciel w końcu odpuści, gdy będzie widział nasze starania.

Brak podobnych wpisów.


Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.