Które ubezpieczenie oc jest najtańsze

To, że ubezpieczenie OC jest obowiązkowe w naszym kraju wie chyba każdy i dlatego za jego brak kierowca może naprawdę sporo zapłacić, nie jest to więc zbyt opłacalne wyjście, by zaoszczędzić. Dlatego właśnie należy rozejrzec się za ofertą najtańszego ubezpieczenia OC. Czy jednak można takie znaleźć?

Według badań, niemal 80 % kierowców może znaleźć  lepszą polisę OC od tej, którą posiada w chwili obecnej. Niestety zbyt mało osób zdaje sobie z tego sprawę i kurczowo trzyma się jednego ubezpieczyciela przez wiele lat nie myśląc nawet o zmianach, zmianach na lepsze… Nie każdy też wie, że warunki samego OC są wszędzie takie same wię tak naprawdę różnią się ceną więc po co przepłacać?

Oczywiście sprawa wygląda zupełnie inaczej, gdy chcemy wykupić dodatkowo ubezpieczenie NNW oraz AC – w takich przypadkach większa składka zwykle oznacza faktycznie lepszą i szersza ochronę, co przy tym rodzaju polis jest dosyć istotne.

Jak znaleźć najtańsze OC? Wystarczy wpisać nasze dane osobowe oraz dane pojazdu do kilku porównywarek internetowych, aby uzyskać najlepsze i najtańsze oferty polis OC, szczególnie te zakupione online mają atrakcyjne ceny, gdyż to klient sam wypełnia wniosek – tak więc nie płacimy za pośrednika ubezpieczeniowego i jego usługi. W tak prosty sposób możemy uzyskac dodatkową 10-15 % zniżkę.

podobne wpisy:

  1. Ubezpieczenie OC czy jest obowiązkowe?
  2. Jak porównać ubezpieczenia oc
  3. Ubezpieczenie zdrowotne dziecka, które ukończyło studia
  4. Ubezpieczenie turystyczne – warto?

Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.