Często wyjeżdżasz? Ubezpiecz swoje mieszkanie!

Wyjazd zawsze kojarzy się z czymś przyjemnym, z czasem przede wszystkim odpoczynku i rozleniwienia. Jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy i niestety po powrocie do domu może nas na miejscu czekać niemiła niespodzianka – kradzież, zalanie, pęknięcie ścian, awaria prądu itp. Jeśli nie było nas na mieszkaniu przez krotki czas z pewnością szybko uda nam się zwalczyć skutki tych zdarzeń. Gorzej jednak jeśli wakacje nam się trochę przedłużyły i skutki awarii są dosyć poważne.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam polisa ubezpieczeniowa, oczywiście pod warunkiem, że ją posiadamy. Ubezpieczenie mieszkania lub domu chroni właściciela przed niemal wszystkimi skutkami niemiłych zdarzeń losowych. W końcu nie możemy odpowiadać za to, że przez nieuwagę sąsiadki zalano nam mieszkanie lub też nastąpiła awaria prądu czy wybuch gazu. Brak takiego ubezpieczenia mieszkania bardzo często kończy się niestety kłótniami z sąsiadami, czasem nawet całkowitym zerwaniem kontaktów.

Pamiętajmy, że takie ubezpieczenie chroni nas także w przypadku, gdy to my jesteśmy sprawcami szkody – dzięki polisie nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów.

podobne wpisy:

  1. Zalane mieszkanie… Co teraz?

Oferta ubezpieczeń:


Comments are closed.